KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15728056
nr 1572 8056
John Thorgren
(1918-2000), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 74. Olja på duk, porträtt, yttermått inklusive ram: 39x36cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 20:14:44
23/10 20:09:45
John Thorgren
Läs mer om John Thorgren